مهاجرت به کانادا از طریق سکس

واژه سکس کانادا یعنی کسب و کاری نوپا که قصد ارزش آفرینی و سوددهی دارد. با این تعریف دولت کانادا امکان کسب اقامت را به واسطه سکس ویزا کانادا فراهم نموده است. بسیاری از افراد نمی دانند چه نوع بیزینسی داشته باشند که با آن بتوانند هم اقامت کانادا را کسب کنند و هم درآمد دلاری داشته باشند. بسیاری از روشهای کارآفرینی کانادا، سرمایه گذاری کانادا و سکس ویزا در سازمان گنجی ارائه می شود که متقاضیان برای اطلاع از نحوه اقدام با دفتر تهران و مونترال کانادا تماس بگیرند.

آینده اقتصاد کانادا بر مبنای تکنولوژی است، اگر می خواهید در کانادا موفق باشید، اگر می خواهید برای آینده آماده باشید، راه های قدیمی یادگیری را دنبال نکنید، سعی نکنید بیشتر حفظ کنید، چون کامپیوتر از شما بهتر و بیشتر حفظ می کند، سعی نکنید سریعتر حساب کنید، زیرا کامپیوتر از شما سریعتر محاسبه می کند.  در نتیجه سعی کنید خلاق تر باشید سعی کنید نوآور تر باشید سعی کنید سازنده تر باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق سکس

سکس کانادا چیست

برنامه مهاجرت فدرالی دولت کانادا که طی 5 سال گذشته شروع شده به نام سکس کانادا می شناسند. متقاضیان مهاجرت به کانادا با داشتن ایده یا مشارکت در طرح سکس فعال برای خود و خانواده اقامت کسب کنند. در ویکی پدیا سکس ا اینگونه بیان کرده: به یک شرکت یا کسب و کار گفته می‌شود که به تازگی و در بواسطه کارآفرینی ایجاد شده‌است، رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه حلی نوآورانه و دوام پذیر برای رفع یک نیاز در بازار برای منافع اقتصادی شکل گرفته‌ است.

شرایط عمومی ویزای سکس کانادا

از جمله راه های مهاجرت به کانادا و ورود به این کشور ویزای سکس یا نوآفرینی کانادا می باشد. برای مهاجرت به کانادا از طریق سکس و راه اندازی کسب و کار نوآورانه خود، بهتر است ابتدا با شرایط عمومی کانادا بیشتر آشنا شوید. کانادا کشور وسیعی است و از لحاظ مساحت بعد از کشور روسیه دومین کشور وسیع جهان شناخته می شود. پایتخت این کشور اتاوا بوده و دارای چندین ایالت مختلف می باشد که از جمله آن ها می توان به کبک، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان، آلبرتا و… اشاره نمود و هر کدام از این ایالت ها پلن ها، روشهای و حتی مبالغ و سرمایه های مورد نیاز خاص خودشان را برای سرمایه گذاری و اعطای اقامت دارند. هم چنین برخی از مهم ترین شهرهای آن ونکوور، تورنتو، مونترآل می باشند. جمعیت این کشور در حدود 37 میلیون نفر می باشد که بسیاری از آن ها مهاجرین می باشند. زبان های رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی است و در اکثر ایالت های آن به زبان انگلیسی صحبت می شود. همان گونه که می دانید ویزای سکس کانادا یکی از راه های ورود به این کشور و اخذ اقامت دائم این کشور می باشد که نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار هزینه ویزای سکس کانادا بسیار پایین تر است. در ادامه به بررسی تمام نکات مربوط به ویزای سکس کانادا و شرایط ویزای سکس کانادا و هزینه های آن خواهیم پرداخت.

در صورتی که تمایل به مهاجرت به کانادا از طریق سکس دارید می بایست مدت زمانی را به منظور بررسی مدارک تان از جانب کانادا اختصاص دهید. مدت زمان این پروسه با توجه به دفتری که انجام امور شما را به عهده دارد متفاوت می باشد و پس از دریافت درخواست ویزای شما از CIO توسط اداره ویزا، امکان مشاهده ویزای سکس کانادا برای شما ممکن خواهد بود. البته باید بدانید که در صورت تایید شدن در این پروسه از همان ابتدا موفق به اخذ مجوز اقامت دائم یا کارت PR کانادا خواهید شد و این مورد به هیچ عنون منوط به تایید عملکرد سکس شما نیست. حتی در حالاتی می توان پیش از اخذ اقامت دائم با ویزای work Permit هم وارد کانادا شد که کیس به کیس باید این مسئله بررسی شود تا افرادی که شرایطش را دارند از این طریق به کانادا ورود کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق سکس

کدام بازار ها بیشترین درآمد را در سکس در آینده کانادا خواهند داشت

بیشترین طرح های تایید شده در برنامه های سکس که منجر به درآمد زایی و رشد پروژه بعد از ورود متقاضی و تیم به کانادا شده به ترتیب عبارت اند از:

 • سلامت
 • اپ های موبایل
 • کشاورزی
 • خرید انلاین
 • آموزش
 • فضای هاست
 • انرژی پاک
 • لباس
 • پهپاد
 • بیوتکنولوژی
 • املاک

مهاجرت به کانادا از طریق سکس

اخذ ویزای سکس کانادا چه هزینه‌هایی دارد؟

همه ما می‌دانیم که یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مهاجرتی هر فرد، و این عامل می‌تواند در تصمیم گیری هر متقاضی تاثیر گذار باشد؛ اما از طرفی بارها به این نکته هم اشاره کرده‌ایم که مهاجرت و اخذ اقامت قانونی یک کشور می‌تواند هزینه‌بر باشد و شما، به عنوان متقاضی امر مهاجرت باید خود را برای این موضوع آماده کنید. بدون شک، هزینه ویزای سکس کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد و از طرفی، شما چند نوع هزینه را خواهید داشت. از جمله این هزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌های زبان
 • هزینه‌های دفتر مهاجرتی
 • هزینه‌های دولتی کانادا برای شما و همراهانتان

علاوه بر این هزینه‌ها، شما می‌توانید هزینه‌های راه اندازی سکس را نیز به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی در نظر داشته باشید. ممکن است با شنیدن هزینه راه اندازی سکس، ذهن شما به سمت هزینه‌هایی سنگین سوق داده شود؛ اما لازم به ذکر است که شرکت‌ها و سازمان‌های سرمایه گذار مختلفی در کانادا، آماده همکاری با افرادی هستند که ایده‌هایی نوآورانه‌ای دارند.

مهاجرت به کانادا از طریق سکس

مزایای ویزای سکس چیست؟

شاید همین مزایای ویزای سکس کاناداست که باعث شده است تا به این اندازه در سال‌های اخیر محبوب شود. برخی از این مزایا شامل موارد زیر می‌شود :

  • اخذ اقامت دائم کانادا، حتی اگر پس از ورود به کانادا نتوانید بیزینسی را راه اندازی کنید.
  • امکان دریافت پاسپورت و شهروندی کانادا
  • نیاز به نمره زبان بالایی ندارید.
  • همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال متقاضی می‌توانند همراه ایشان اقامت دائم کانادا را دریافت کنند .
  • بسته به شرایط مالی و علمی متقاضی، اخذ این ویزا ممکن است تنها بین ۱۲ تا ۱۶ ماه به طول بینجامد.
  • محدوده سنی خاصی ندارد و متقاضیانی از ۱۸ سال تا ۵۵ سال قابلیت استفاده از آن را دارند؛

مهاجرت به کانادا از طریق سکس

سوالات متداول:

برای اخذ ویزای سکس کانادا، ارائه مدرک زبان الزامی است؟

بله. برای اخذ این نوع ویزا، شما باید توانایی خود را در یکی از زبان‌های رایج در کانادا به دولت این کشور اثبات کنید. به همین سبب، باید مدرک زبان متناسب با شرایط بیان شده در متن را ارائه دهید.

آیا شرایط بیان شده برای اخذ ویزای سکس کانادا، در تمامی نقاط این کشور یکسان است؟

خیر. شرایط اخذ این ویزا، برای تمامی نقاط این کشور یکسان نبوده و اگر قصد ورود به کبک را دارید، بهتر است در مورد برخی از شرایط غیر یکسان برای این استان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چه ایده‌هایی بیشتر در روند مهاجرت از طریق اخذ ویزای سکس موفق هستند؟

اگر قصد دارید تا در اخذ ویزای سکس کانادا شانس خود را بالاتر ببرید، بهتر است بر روی ایده‌هایی کار کنید که نوآوری و اشتغال زایی در بطن آنها نهفته باشد. زمانی که کاری جدید را آغاز کنید و بتوانید از طریق آن برای اقتصاد کانادا و مردم آن مفید واقع شوید، بدون شک سرمایه گذران و دولت این کشور، به طرح شما علاقه نشان می‌دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *