درباره کنیران سرویسز

گروه مهاجرتی کنیران (Caniran) در سال 2020 توسط خانم شرمین تیموری مفرد بنیاد نهاده شده است. این گروه با توجه به پانزده سال سابقه کار مرتبط درایران در سال 2017 کار خود را با ارائه خدمات دفترخانه ای تحت عنوان محضر پرشین به ایرانیان ساکن کانادا آغاز نمود. پس از طی چند سال و با پشتوانه و درخواست مشتریان و مراجعین خود درصدد گسترش خدمات خود برآمد و در سال 2020 با همکاری تیمی مجرب و متخصص با 25 سال سابقه کار در زمینه امور مهاجرت، گروه مشاورین مهاجرتی کنیران سرویسز Caniran Services را بنیاد نهاد. گروه مهاجرتی کنیران کلیه خدمات مهاجرتی شامل اخذ ویزا، امور مرتبط با مهاجرت را ارائه میدهد.

علاوه بر آن در گروه مشاورین کنیران شما امکان استفاده ازخدمات محضری شامل اخذ شناسنامه، پاسپورت ایرانی و انواع وکالتنامه ها به صورت تخصصی را دارید.

این گروه افتخار دارد که با حضور مشاوراملاک رسمی دولت اونتاریو مسیر خرید و فروش و اجاره املاک تجاری ومسکونی را نیز برای هم وطنان عزیز هموار می‌سازد.

مهاجرت به کشور جدید علاوه بر تجربه حس خوب تغییر و زندگی بهتر، مسائلی مانند یافتن محلی برای سکونت، ثبت نام در مدرسه یا دانشگاه، ثبت نام بیمه درمانی، دریافت گواهینامه رانندگی، افتتاح حساب بانکی، خرید یا اجاره ماشین، کسب اعتبار بانکی برای خرید خانه و صدها موضوع بزرگ و کوچک را با خود بهمراه خواهد آورد. گروه کنبران با آگاهی از این موضوع با افتخار در کنار شما خواهد بود و بعد از اتمام مراحل مهاجرت شما را تنها نخواهد گذاشت. از نظر ما مهاجرت تازه آغاز ماجراست و ما تا پایان در کنار شما خواهیم بود. شما هرگز تنها نخواهید بود یا بعبارتی دیگر

مهاجرت به کانادا ممکن است به دلیل پیچیدگی و تعداد زیادی از مراحل موردنیاز، برای بسیاری از افراد دشوار باشد. در این مواقع بهتر است از خدمات مشاوران رسمی مهاجرت به کانادا استفاده کنید. این مشاوران تخصص و تجربه لازم برای راهنمایی شما در انتخاب بهترین برنامه مهاجرت، جمع آوری مدارک موردنیاز و پیشنهاد راه حلهایی برای مشکلات ممکن در مسیر مهاجرت دارند. همچنین، مشاوران رسمی مهاجرت، اطلاعات به روز و دقیق درباره تغییرات مهاجرتی و مشکلات قانونی مرتبط با مهاجرت به کانادا را دارند. با این حال، لازم به ذکر است که شما باید اطمینان حاصل کنید که مشاورانی که انتخاب می کنید، مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مشاوره در زمینه مهاجرت به کانادا را دارند.

در کانادا، برای ارائه خدمات مشاوره در زمینه مهاجرت، مشاوران باید تحت نظر دقیق اداره مهاجرت کانادا و دولت این کشور قرار گیرند. به عبارت دیگر، مشاوران مهاجرت باید به عنوان مشاورین رسمی مهاجرت تأیید شوند و مجوزهای لازم را از دولت کانادا دریافت کنند تا بتوانند خدمات خود را ارائه دهند.

در این راستا، اداره مهاجرت کانادا مسئول بررسی و تأیید مشاوران مهاجرت است. این اداره با بررسی تخصص و تجربه مشاوران و اطمینان از صلاحیت آنها، به آنها مجوز مشاوره در زمینه مهاجرت به کانادا را صادر می‌کند. به این ترتیب، افرادی که از خدمات مشاوران مهاجرت رسمی کانادا استفاده می‌کنند، مطمئن هستند که این مشاوران دارای دانش و تخصص لازم در زمینه مهاجرت به کانادا هستند و از اصول قانونی و اخلاقی پیروی می‌کنند.

تأییدیه مدرک خانم شرمین تیموری مفرد

در کل، تحت نظر دقیق اداره مهاجرت کانادا و دولت این کشور بودن مشاوران مهاجرت، از اهمیت بسیاری برخوردار است و به افراد کمک می‌کند تا در مسیر مهاجرت به کانادا با اطمینان بیشتری پیش بروند. شما میتوانید با جستجوی کد مشاور مهاجرتی خود در وبسایت مربوطه از اصالت و اعتبارمدرک ایشان اطمینان حاصل فرمایید .لازم به ذکر است که شما میتوانید با مراجعه به سایت:

www.college-ic.ca

تاییدیه مدرک خانم شرمین تیموری مفرد را با شماره 709839 مشاهده فرمایید.